CIPA - zahraniční potraviny a gastronomické speciality

O FIRMĚ PRODUKTY VELKOOBCHOD CIPA STORE CENÍKY AKCE KONTAKTY KE STAŽENÍ VOLNÉ POZICE
KONTAKTY

Obchodní zástupci - Praha

Terezie Mudrová
Terezie Mudrová
Vedoucí obchodních zástupců Prodej velkoobchodům a obchodním řetězcům
tel: 602 153 647
tmudrova@cipa-gastro.cz
Martin Hocek
Martin Hocek
tel: 777 934 244
hocek@cipa-gastro.cz
Robert Svoboda
Robert Svoboda
Bakery brand manager
tel: 603 826 663
rsvoboda@cipa-gastro.cz
Jana Kabeláčová
Jana Kabeláčová
tel: 775 297 280
jkabelacova@cipa-gastro.cz
Pavel Krotil
Pavel Krotil
tel: 607 701 118
pkrotil@cipa-gastro.cz
Martina Martinkovičová
Martina Martinkovičová
tel: 776 856 445
martinkovicova@cipa-gastro.cz
Miroslav Jesenko
Miroslav Jesenko
tel: 737 185 937
mjesenko@cipa-gastro.cz
Zuzana Zívalová
Zuzana Zívalová
tel: 777 040 319
zivalova@cipa-gastro.cz
Milan Živec
Milan Živec
tel: 601 331 881
mzivec@cipa-gastro.cz
Dominika Mayerová
Dominika Mayerová
Obchodní zástupce
+420 775 099 616
dmayerova@cipa-gastro.cz
Josef Kytka
Josef Kytka
tel: 777 845 145
jkytka@cipa-gastro.cz
Michal Rábl
Michal Rábl
tel: 731 043 161
rabl@cipa-gastro.cz
Jan Martinec
Jan Martinec
tel: 608 531 258
martinec@cipa-gastro.cz
Jurij Bondarenko
Jurij Bondarenko
Obchodní zástupce
+420 606 100 570
jbondarenko@cipa-gastro.cz
Milan Preisler
Milan Preisler
Obchodní zástupce
+420 737 258 071
mpreisler@cipa-gastro.cz
Gabriela Šetlíková
Gabriela Šetlíková
Obchodní zástupce
+420 606 601 016
gsetlikova@cipa-gastro.cz


Obchodní zástupci - Slovensko

Ladislav Árvay
Ladislav Árvay
tel: +421 903 342 120
arvay@cipa-gastro.cz
Ivan Gregorička
Ivan Gregorička
tel: +421 908 122 408
igregoricka@cipa-gastro.cz
Eva Minarovičová
Eva Minarovičová
Obchodní zástupce
+421901779969
eminarovicova@cipa-gastro.cz


Obchodní zástupci - velkoobchod



Všeobecné obchodní podmínky
CIPA - facebook
Copyright © C.I.P.A. spol. s r.o., Hořejší nábřeží 368/II 150 00 Praha 5, ČR  ¦  Moderní gastronomie  ¦  Potraviny z Itálie a celého světa
tel.: +420 257 316 601, fax: +420 257 316 659, e-mail: cipa@cipa-gastro.cz, orders@cipa-gastro.cz
webdesign & code: SIGNUS s.r.o.