CIPA - zahraniční potraviny a gastronomické speciality

O FIRMĚ PRODUKTY VELKOOBCHOD CIPA STORE CENÍKY AKCE KONTAKTY KE STAŽENÍ VOLNÉ POZICE
Ryby, mořské plody
Ryby, mořské plody

Na českém trhu patříme mezi přední dodavatele čerstvých i mražených ryb. Vysoká kvalita, prověřený původ a příznivé ceny, to jsou hlavní zásady, kterými se při nákupu ryb a mořských plodů řídíme.

Ať už sháníte čerstvého lososa, tuňáka v sashimi kvalitě, středomořské ryby jako např. pražmu královskou nebo mořského vlka, kambalu či mořského ďasa, jste na správné adrese. Rádi Vám samozřejmě „ulovíme“  i tuzemské sladkovodní rybky – výborného pstruha, kapra, štiku nebo třeba candáta.

Vaší pozornosti by jistě neměla uniknout naše široká nabídka krevet, kalamárů, mušlí, ústřic a dalších plodů moře. Tyto produkty dovážíme z celého světa již více jak dvacet let, a proto máme v tomto oboru opravdu bohaté zkušenosti.

Chcete-li si na rybě opravdu pochutnat, obraťte se s důvěrou na nás.

Z naší nabídky vybírejte zde.
Zastupované značky
www.anovaseafood.comwww.panapesca.comwww.galana.be/www.polarseafood.dkwww.regnoli.itwww.selonda.gr/en/selonda.php?show=omilos/g_omilos.ecm&lft=lft_om_gr.ecmwww.amacore.nl/index.php?id=7&no_cache=1www.agseafood.czwww.openseas.nlwww.clearwater.ca/en/home/default.aspx
Všeobecné obchodní podmínky
CIPA - facebook
Copyright © C.I.P.A. spol. s r.o., Hořejší nábřeží 368/II 150 00 Praha 5, ČR  ¦  Moderní gastronomie  ¦  Potraviny z Itálie a celého světa
tel.: +420 257 316 601, fax: +420 257 316 659, e-mail: cipa@cipa-gastro.cz, orders@cipa-gastro.cz
webdesign & code: SIGNUS s.r.o.